Y406568R1000F0W
MFR.Part #
Y406568R1000F0W
JLCPCB Part #
C4191711
Description
-55℃~+225℃ 68.1Ω 800mW ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount