Y406526R1000F0R
MFR.Part #
Y406526R1000F0R
JLCPCB Part #
C4340807
Description
-55℃~+225℃ 26.1Ω 800mW Metal Foil Resistor ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount