Y4027100K000T9R
MFR.Part #
Y4027100K000T9R
JLCPCB Part #
C4128965
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS