Y40232K49000T9R
MFR.Part #
Y40232K49000T9R
JLCPCB Part #
C4020454
Description
-55℃~+150℃ 2.49kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS