Y402318K0000T9W
MFR.Part #
Y402318K0000T9W
JLCPCB Part #
C4244101
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS