Y40211K62000T9R
MFR.Part #
Y40211K62000T9R
JLCPCB Part #
C3945365
Description
-55℃~+125℃ 1.62kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS