Y40142K15000T9R
MFR.Part #
Y40142K15000T9R
JLCPCB Part #
C4248701
Description
-55℃~+200℃ 2.15kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS