Y1754200K000B0L
MFR.Part #
Y1754200K000B0L
JLCPCB Part #
C1495238
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 200kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS