Y1750350R000V9L
MFR.Part #
Y1750350R000V9L
JLCPCB Part #
C1495385
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 750mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS