Y1749100K000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1749100K000B9L
JLCPCB Part #
C1492630
Package
Plugin,D9.5xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS