Y17487K20000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y17487K20000B0L
JLCPCB Part #
C1486744
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 7.2kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS