Y174876R3300T9L
MFR.Part #
Y174876R3300T9L
JLCPCB Part #
C1489832
Description
-55℃~+125℃ 300mW 76.33Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS