Y174640R0000Q9R
MFR.Part #
Y174640R0000Q9R
JLCPCB Part #
C3922281
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 40Ω 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS