Y174614K0000B9R
MFR.Part #
Y174614K0000B9R
JLCPCB Part #
C4252856
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 14kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS