Y174613K9642B9R
MFR.Part #
Y174613K9642B9R
JLCPCB Part #
C4108033
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 13.9642kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS