Y1746120R000D9L
MFR.Part #
Y1746120R000D9L
JLCPCB Part #
C4109617
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS