Y174510R0000A9R
MFR.Part #
Y174510R0000A9R
JLCPCB Part #
C4028384
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 250mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS