Y174510K4750Q2R
MFR.Part #
Y174510K4750Q2R
JLCPCB Part #
C3963650
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10.475kΩ 160mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount