Y16901R00000D9L
MFR.Part #
Y16901R00000D9L
JLCPCB Part #
C3384633
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS