Y169016R6670T9L
MFR.Part #
Y169016R6670T9L
JLCPCB Part #
C1487496
Description
-55℃~+150℃ 16.667Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS