Y1636665R000T0R
MFR.Part #
Y1636665R000T0R
JLCPCB Part #
C4240895
Description
-55℃~+150℃ 100mW 665Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount