Y16363K88000T9R
MFR.Part #
Y16363K88000T9R
JLCPCB Part #
C4148748
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.88kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS