Y16363K60000B9R
MFR.Part #
Y16363K60000B9R
JLCPCB Part #
C4237296
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.6kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS