Y16363K33330F9R
MFR.Part #
Y16363K33330F9R
JLCPCB Part #
C4175796
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.3333kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS