Y16362K50000T0R
MFR.Part #
Y16362K50000T0R
JLCPCB Part #
C4052517
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.5kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount