Y16361K50000T9R
MFR.Part #
Y16361K50000T9R
JLCPCB Part #
C4355797
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS