Y16361K30000T0W
MFR.Part #
Y16361K30000T0W
JLCPCB Part #
C3980147
Description
-55℃~+150℃ 1.3kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount