Y16361K07000T9R
MFR.Part #
Y16361K07000T9R
JLCPCB Part #
C3956974
Description
-55℃~+150℃ 1.07kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS