Y163397K6500B9W
MFR.Part #
Y163397K6500B9W
JLCPCB Part #
C4052683
Description
-55℃~+150℃ 600mW 97.65kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS