Y163385K0000F9R
MFR.Part #
Y163385K0000F9R
JLCPCB Part #
C3925475
Description
-55℃~+150℃ 600mW 85kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS