Y1633400R000B9R
MFR.Part #
Y1633400R000B9R
JLCPCB Part #
C4056797
Description
-55℃~+150℃ 400Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS