Y163270K0000B9R
MFR.Part #
Y163270K0000B9R
JLCPCB Part #
C3930811
Description
-55℃~+150℃ 400mW 70kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS