Y1630556R000T0R
MFR.Part #
Y1630556R000T0R
JLCPCB Part #
C4072874
Description
-55℃~+150℃ 250mW 556Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount