Y1630350R000A9R
MFR.Part #
Y1630350R000A9R
JLCPCB Part #
C4196145
Description
-55℃~+150℃ 250mW 350Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS