Y1630250R000B9R
MFR.Part #
Y1630250R000B9R
JLCPCB Part #
C4275104
Description
-55℃~+150℃ 250mW 250Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS