Y163015K0000B9R
MFR.Part #
Y163015K0000B9R
JLCPCB Part #
C4052637
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS