Y163013K3200T9R
MFR.Part #
Y163013K3200T9R
JLCPCB Part #
C4350035
Description
-55℃~+150℃ 13.32kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS