Y163010K0000F9R
MFR.Part #
Y163010K0000F9R
JLCPCB Part #
C3930027
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS