Y16293K44740T9R
MFR.Part #
Y16293K44740T9R
JLCPCB Part #
C4311323
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.44kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS