Y162896R0000A0W
MFR.Part #
Y162896R0000A0W
JLCPCB Part #
C4012064
Description
-55℃~+150℃ 750mW 96Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount