Y162857K6000B16R
MFR.Part #
Y162857K6000B16R
JLCPCB Part #
C4115391
Description
-55℃~+150℃ 57.6kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS