Y162847K0000T9R
MFR.Part #
Y162847K0000T9R
JLCPCB Part #
C4231099
Description
-55℃~+150℃ 47kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS