Y162843K0000Q15W
MFR.Part #
Y162843K0000Q15W
JLCPCB Part #
C4072893
Description
-55℃~+150℃ 43kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount