Y162834R0000B0W
MFR.Part #
Y162834R0000B0W
JLCPCB Part #
C4276966
Description
-55℃~+150℃ 34Ω 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount