Y1628150R150A9R
MFR.Part #
Y1628150R150A9R
JLCPCB Part #
C4113275
Description
-55℃~+150℃ 150.15Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS