Y16276K25000T9R
MFR.Part #
Y16276K25000T9R
JLCPCB Part #
C3998774
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.25kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS