Y162768K0000B9R
MFR.Part #
Y162768K0000B9R
JLCPCB Part #
C4345646
Description
-55℃~+150℃ 500mW 68kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS