Y162720K0000T13W
MFR.Part #
Y162720K0000T13W
JLCPCB Part #
C4038377
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS