Y162711K9900T0W
MFR.Part #
Y162711K9900T0W
JLCPCB Part #
C4014188
Description
-55℃~+150℃ 11.99kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount