Y162611K0000T0R
MFR.Part #
Y162611K0000T0R
JLCPCB Part #
C4015987
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount